logo

تدبیر اندیشان آرکا

شرکت تدبیر اندیشان آرکا در سال 1390 با تکیه بر تخصص متبحرین و نخبگان حقوق، مدیریت، مهندسی و علوم پایه پا به عرصه خدمت‌گذاری نهاد. دانش ترکیبی متخصصین این شرکت از ابتدا تفکر ایجاد آرمان‌شهر خدمات کسب و کار را برای این مجموعه جرقه زد و از این جهت مدیران ارشد مجموعه برآن شدند تا تجمیعی از همه خدمات مورد نیاز کسب و کار را با محوریت نیازهای حقوقی، مدیریتی، علمی و فناوری با تمرکز غالب بر مالکیت فکری تامین نمایند. این شرکت ، همواره خدمات کمتر ارائه شده نظیر امور اختراع و تجاری سازی را به عرصه اجرا رسانده است. خدمات آرکا به صورت زنجیره‌وار و مکمل، همواره به گونه‌ای بوده‌اند که علاوه بر ایجاد اطمینان و آرامش ثروت آفرینی را نیز برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
هدف ایجاد اطمینان و ثروت آفرینی از ابتدا سرلوحه مجموعه آرکا قرار گرفته به گونه‌ای که نام آرکا به معنای مایه اطمینان و استحکام و پایداری، از اصالت زبان پارسی انتخاب شده تا در کنار تدبیر اندیشان ، گوش نواز مراجعان خود باشد. رنگ سازمانی شرکت به رنگ بنفش و با طیف‌های رنگی انتخاب شده است. به گونه‌ای که خواص هر دو رنگ آبی (آرام و با اطمینان) و قرمز (پرشور و قوی) را به جهت هر دو طیف کاری مجموعه داشته باشد. تعبیر رنگ بنفش ایجاد اطمینان در کنار ثروت‌آفرینی است و این همان هدفی بوده که شرکت تدبیر اندیشان آرکا همواره سرلوحه خود قرار داده است. این رنگ مورد علاقه انسان‌های خلاق یعنی طیف عمده مراجعان تدبیر اندیشان آرکا است. بنفش راز، خرد و احترام را به همراه دارد. استفاده از رنگ بنفش حکمت و پختگی را نشان می‌دهد و این همان خواسته مراجعان آرکا است.
نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین گردیده است و هدهد همان پرنده‌ای است که همواره نماد پیر طریقت، سیر و سلوک بوده است. هدهد تنها پرنده ای است که در ادبیات ایران اصیل، راهنما می‌شود تا پرندگان را به سرمنزل مقصود سیمرغ رساند و تنها پرنده‌ای است که به او اعتماد می‌شود تا پیک سلیمان نبی شود. نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین شده تا معتمد مشتریان خود برای دریافت و رساندن اسرار حرفه‌ای آنان باشد و از طرفی مشاوره‌های توام با اجرای متخصصین مجموعه، راهنما و پیر طریقت همراهان آرکا تا رسیدن به سرمنزل نتیجه خدمات باشد.
تدبیر اندیشان آرکا می‌کوشد تا در عمل، نام، نماد و رنگ همواره تامین کننده آرمان‌شهر خدمات بوده به گونه‌ای که علاوه بر تامین تمام نیازهای خدماتی و فناورانه کسب و کار، اطمینان و آرامش و رونق را به مشتریان خود پیشکش نماید.

arka_idea@yahoo.com
051-38799447
 

مشاوره مدیریتی

مشاوره مدیریتی

امروزه باتوجه به مشکلات و مسائل چند وجهی و پیچیده ای که سازمان ها، واحد های صنعتی و کسب و کارهای کوچک با آن‌ها مواجه هستند نیاز به مدیریت موثر و مشاوران مدیریتی یک رکن انکار ناپذیر است.

مدیران عصر جدید با ده‌ها موضوع پیچیده و مهم در داخل و خارج سازمان‌ها رو به رو هستند که موفقیت آنان مستلزم توجه به تمامی این موضوعات و رصد دقیق محیط داخلی و خارجی سازمان است.

بدیهی است مدیران و سازمان‌ها برای گذر از پل مخاطرات و مشکلات کسب و کار نیازمند دریافت مشاوره از مشاوران با تجربه و زبده، دریافت برنامه‌های پیشنهادی برای پیشبرد اهداف سازمانی، تغییر و تحول و توسعه سازمان، پیاده سازی برنامه استراتژیک ، مدیریت بهینه منابع انسانی ، برنامه های موثر بازاریابی و فروش و… هستند.

در همین راستا شرکت تدبیراندیشان‌آرکا به پشتوانه تجربه چندین ساله حضور در کنار واحد های صنعتی، خدماتی و تولیدی و با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص خدمت رسان معتمد سازمان شما خواهد بود.

خدمات مشاوره مدیریتی شرکت آرکا به شرح ذیل می باشد:

 • مشاوره طرح کسب و کار تجاری (طرح توجیهی) – Business Plan
 • طراحی برنامه بازاریابی – Marketing Plan
 • مشاوره مدیریت استراتژیک
 • مشاوره مدیریت منابع انسانی (شرح شغل نویسی –آموزش نیروی انسانی – راهکارهای عملکرد بهینه نیروی انسانی و…)
 • مشاوره بازاریابی و فروش
 • فنون مذاکره فروش و ارتباط با مشتری
 • مشاوره برند سازی و مدیریت برند
 • مشاوره تبلیغات ، طراحی کمپین تبلیغاتی
 • مشاوره سرمایه گذاری های ایمن و پرسود و انتقال فناوری
 • مشاوره قرارداد نویسی تجاری
 • و….

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت