logo

تدبیر اندیشان آرکا

شرکت تدبیر اندیشان آرکا در سال 1390 با تکیه بر تخصص متبحرین و نخبگان حقوق، مدیریت، مهندسی و علوم پایه پا به عرصه خدمت‌گذاری نهاد. دانش ترکیبی متخصصین این شرکت از ابتدا تفکر ایجاد آرمان‌شهر خدمات کسب و کار را برای این مجموعه جرقه زد و از این جهت مدیران ارشد مجموعه برآن شدند تا تجمیعی از همه خدمات مورد نیاز کسب و کار را با محوریت نیازهای حقوقی، مدیریتی، علمی و فناوری با تمرکز غالب بر مالکیت فکری تامین نمایند. این شرکت ، همواره خدمات کمتر ارائه شده نظیر امور اختراع و تجاری سازی را به عرصه اجرا رسانده است. خدمات آرکا به صورت زنجیره‌وار و مکمل، همواره به گونه‌ای بوده‌اند که علاوه بر ایجاد اطمینان و آرامش ثروت آفرینی را نیز برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
هدف ایجاد اطمینان و ثروت آفرینی از ابتدا سرلوحه مجموعه آرکا قرار گرفته به گونه‌ای که نام آرکا به معنای مایه اطمینان و استحکام و پایداری، از اصالت زبان پارسی انتخاب شده تا در کنار تدبیر اندیشان ، گوش نواز مراجعان خود باشد. رنگ سازمانی شرکت به رنگ بنفش و با طیف‌های رنگی انتخاب شده است. به گونه‌ای که خواص هر دو رنگ آبی (آرام و با اطمینان) و قرمز (پرشور و قوی) را به جهت هر دو طیف کاری مجموعه داشته باشد. تعبیر رنگ بنفش ایجاد اطمینان در کنار ثروت‌آفرینی است و این همان هدفی بوده که شرکت تدبیر اندیشان آرکا همواره سرلوحه خود قرار داده است. این رنگ مورد علاقه انسان‌های خلاق یعنی طیف عمده مراجعان تدبیر اندیشان آرکا است. بنفش راز، خرد و احترام را به همراه دارد. استفاده از رنگ بنفش حکمت و پختگی را نشان می‌دهد و این همان خواسته مراجعان آرکا است.
نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین گردیده است و هدهد همان پرنده‌ای است که همواره نماد پیر طریقت، سیر و سلوک بوده است. هدهد تنها پرنده ای است که در ادبیات ایران اصیل، راهنما می‌شود تا پرندگان را به سرمنزل مقصود سیمرغ رساند و تنها پرنده‌ای است که به او اعتماد می‌شود تا پیک سلیمان نبی شود. نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین شده تا معتمد مشتریان خود برای دریافت و رساندن اسرار حرفه‌ای آنان باشد و از طرفی مشاوره‌های توام با اجرای متخصصین مجموعه، راهنما و پیر طریقت همراهان آرکا تا رسیدن به سرمنزل نتیجه خدمات باشد.
تدبیر اندیشان آرکا می‌کوشد تا در عمل، نام، نماد و رنگ همواره تامین کننده آرمان‌شهر خدمات بوده به گونه‌ای که علاوه بر تامین تمام نیازهای خدماتی و فناورانه کسب و کار، اطمینان و آرامش و رونق را به مشتریان خود پیشکش نماید.

arka_idea@yahoo.com
051-38799447
 

ثبت و تغییرات شرکت ها

ثبت و تغییرات شرکت ها

ثبت و تغییرات شرکتها و موسسات

    شرکتها یکی از قالب‌های رایج فعالیت اشتراکی بین شرکا می‌باشند. طبق قانون تجارت شرکت‌های تجاری بر ۷ نوع تقسیم می‌شوند. علاوه بر انواع شرکتهای تجاری زمانی که ایجاد شخصیت حقوقی مطرح می‌شود موسسات نیز خودنمایی می‌نماید. انتخاب نوع شخصیت حقوقی، نحوه تقسیم سهام، پیش‌بینی و حل  ابتدایی مشکلات بین شرکا مسائل مهمی هستند که آگاهی بر آنان مشورت با یک متخصص باتجربه را می‌طلبد. شرکت تدبیراندیشان آرکا با تجربه چندین ساله در امر انجام امور ثبت و تغییرات شرکتها، مشاوره امور شرکتها، تنظیم آیین‌نامه‌های داخلی آماده ارائه خدمت به مشتریان محترم می‌باشد.

در ذیل تعاریف و مدارک برخی از پرکاربردترین اشخاص حقوقی تقدیم حضور شما می‌شود.

شرکت سهامی خاص:

سهامی خاص شرکتی است که تمام سرمایه آن منحصرا به وسیله موسسین تامین می شود وسرمایه آن به قطعات سهام تقسیم شده است ومسئولیت سهامداران شرکت محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها در شرکت می باشد. جهت ثبت این نوع شرکت نیاز به مدارکی می‌باشد که فایل این مدارک پیوست گردیده شده است. شما مراجع محترم می توانید لیست مدارک را از لینک زیر دانلود نمائید.

شرکت با مسئولیت محدود:

بامسئولیت محدود شرکتی است که بین دویا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض وتعهدات شرکت می باشد. جهت ثبت این نوع شرکت نیاز به مدارکی می‌باشد که فایل این مدارک پیوست گردیده شده است. شما مراجع محترم می توانید لیست مدارک را از لینک زیر دانلود نمائید.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اخذ مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت