logo

تدبیر اندیشان آرکا

شرکت تدبیر اندیشان آرکا در سال 1390 با تکیه بر تخصص متبحرین و نخبگان حقوق، مدیریت، مهندسی و علوم پایه پا به عرصه خدمت‌گذاری نهاد. دانش ترکیبی متخصصین این شرکت از ابتدا تفکر ایجاد آرمان‌شهر خدمات کسب و کار را برای این مجموعه جرقه زد و از این جهت مدیران ارشد مجموعه برآن شدند تا تجمیعی از همه خدمات مورد نیاز کسب و کار را با محوریت نیازهای حقوقی، مدیریتی، علمی و فناوری با تمرکز غالب بر مالکیت فکری تامین نمایند. این شرکت ، همواره خدمات کمتر ارائه شده نظیر امور اختراع و تجاری سازی را به عرصه اجرا رسانده است. خدمات آرکا به صورت زنجیره‌وار و مکمل، همواره به گونه‌ای بوده‌اند که علاوه بر ایجاد اطمینان و آرامش ثروت آفرینی را نیز برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
هدف ایجاد اطمینان و ثروت آفرینی از ابتدا سرلوحه مجموعه آرکا قرار گرفته به گونه‌ای که نام آرکا به معنای مایه اطمینان و استحکام و پایداری، از اصالت زبان پارسی انتخاب شده تا در کنار تدبیر اندیشان ، گوش نواز مراجعان خود باشد. رنگ سازمانی شرکت به رنگ بنفش و با طیف‌های رنگی انتخاب شده است. به گونه‌ای که خواص هر دو رنگ آبی (آرام و با اطمینان) و قرمز (پرشور و قوی) را به جهت هر دو طیف کاری مجموعه داشته باشد. تعبیر رنگ بنفش ایجاد اطمینان در کنار ثروت‌آفرینی است و این همان هدفی بوده که شرکت تدبیر اندیشان آرکا همواره سرلوحه خود قرار داده است. این رنگ مورد علاقه انسان‌های خلاق یعنی طیف عمده مراجعان تدبیر اندیشان آرکا است. بنفش راز، خرد و احترام را به همراه دارد. استفاده از رنگ بنفش حکمت و پختگی را نشان می‌دهد و این همان خواسته مراجعان آرکا است.
نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین گردیده است و هدهد همان پرنده‌ای است که همواره نماد پیر طریقت، سیر و سلوک بوده است. هدهد تنها پرنده ای است که در ادبیات ایران اصیل، راهنما می‌شود تا پرندگان را به سرمنزل مقصود سیمرغ رساند و تنها پرنده‌ای است که به او اعتماد می‌شود تا پیک سلیمان نبی شود. نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین شده تا معتمد مشتریان خود برای دریافت و رساندن اسرار حرفه‌ای آنان باشد و از طرفی مشاوره‌های توام با اجرای متخصصین مجموعه، راهنما و پیر طریقت همراهان آرکا تا رسیدن به سرمنزل نتیجه خدمات باشد.
تدبیر اندیشان آرکا می‌کوشد تا در عمل، نام، نماد و رنگ همواره تامین کننده آرمان‌شهر خدمات بوده به گونه‌ای که علاوه بر تامین تمام نیازهای خدماتی و فناورانه کسب و کار، اطمینان و آرامش و رونق را به مشتریان خود پیشکش نماید.

arka_idea@yahoo.com
051-38799447
 

پیگیری های قضایی و امور وکالتی

پیگیری های قضایی و امور وکالتی

پیگیری امور قضایی و وکالتی

    وکالت در فقه و حقوق جمهوری اسلامی ایران عبارت ازعقدی  جایز است، که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب (جانشین) خود قرار می‌دهد. در زبان عموم جامعه زمانی که نام وکالت و امور قضایی عنوان می‌شود همزمان دعوا و دادگاه تداعی می‌شود. در اینجا وکیل همان نایبی است که می‌تواند پستی و بلندی یک فرآیند دشوار دادرسی را به جای فرد طی نموده و نتیجه قابل قبولی را به دست آورد. اما در این مقوله نکته مهم این است که هر فردی توان علمی و قانونی وکالت در محاکم دادگستری را نداشته و بایستی حتما فرد ویژگی‌های خاص قانونی برای وکالت را دارا باشد. علاوه بر این زمانی که یک اختلاف قضایی پیش می‌آید به طور معمول انتخاب وکیل متخصص اهمیت خاصی پیدا می‌کند. قابل به عرض است که رشته حقوق نیز مانند تعداد کثیری از رشته‌ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی دارای گرایش‌های متفاوتی می‌شود که باعث می‌شود وکلایی که دارای تحصیلات تکمیلی نیز هستند در مسائل مربوط به آن تخصص علمی بیشتری پیدا کنند. در این بین معمولا شناخت تخصص مرتبط برای مخاطب کار دشواری می‌شود. تدبیر اندیشان آرکا ضمن شناخت و همکاری با وکلای متنوع با تخصص‌های متفاوت ضمن ایجاد امنیت خاطر برای مراجعان بهترین وکلا را در اختیار شما می‌گذارد.

جهت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت