logo

تدبیر اندیشان آرکا

شرکت تدبیر اندیشان آرکا در سال 1390 با تکیه بر تخصص متبحرین و نخبگان حقوق، مدیریت، مهندسی و علوم پایه پا به عرصه خدمت‌گذاری نهاد. دانش ترکیبی متخصصین این شرکت از ابتدا تفکر ایجاد آرمان‌شهر خدمات کسب و کار را برای این مجموعه جرقه زد و از این جهت مدیران ارشد مجموعه برآن شدند تا تجمیعی از همه خدمات مورد نیاز کسب و کار را با محوریت نیازهای حقوقی، مدیریتی، علمی و فناوری با تمرکز غالب بر مالکیت فکری تامین نمایند. این شرکت ، همواره خدمات کمتر ارائه شده نظیر امور اختراع و تجاری سازی را به عرصه اجرا رسانده است. خدمات آرکا به صورت زنجیره‌وار و مکمل، همواره به گونه‌ای بوده‌اند که علاوه بر ایجاد اطمینان و آرامش ثروت آفرینی را نیز برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
هدف ایجاد اطمینان و ثروت آفرینی از ابتدا سرلوحه مجموعه آرکا قرار گرفته به گونه‌ای که نام آرکا به معنای مایه اطمینان و استحکام و پایداری، از اصالت زبان پارسی انتخاب شده تا در کنار تدبیر اندیشان ، گوش نواز مراجعان خود باشد. رنگ سازمانی شرکت به رنگ بنفش و با طیف‌های رنگی انتخاب شده است. به گونه‌ای که خواص هر دو رنگ آبی (آرام و با اطمینان) و قرمز (پرشور و قوی) را به جهت هر دو طیف کاری مجموعه داشته باشد. تعبیر رنگ بنفش ایجاد اطمینان در کنار ثروت‌آفرینی است و این همان هدفی بوده که شرکت تدبیر اندیشان آرکا همواره سرلوحه خود قرار داده است. این رنگ مورد علاقه انسان‌های خلاق یعنی طیف عمده مراجعان تدبیر اندیشان آرکا است. بنفش راز، خرد و احترام را به همراه دارد. استفاده از رنگ بنفش حکمت و پختگی را نشان می‌دهد و این همان خواسته مراجعان آرکا است.
نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین گردیده است و هدهد همان پرنده‌ای است که همواره نماد پیر طریقت، سیر و سلوک بوده است. هدهد تنها پرنده ای است که در ادبیات ایران اصیل، راهنما می‌شود تا پرندگان را به سرمنزل مقصود سیمرغ رساند و تنها پرنده‌ای است که به او اعتماد می‌شود تا پیک سلیمان نبی شود. نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین شده تا معتمد مشتریان خود برای دریافت و رساندن اسرار حرفه‌ای آنان باشد و از طرفی مشاوره‌های توام با اجرای متخصصین مجموعه، راهنما و پیر طریقت همراهان آرکا تا رسیدن به سرمنزل نتیجه خدمات باشد.
تدبیر اندیشان آرکا می‌کوشد تا در عمل، نام، نماد و رنگ همواره تامین کننده آرمان‌شهر خدمات بوده به گونه‌ای که علاوه بر تامین تمام نیازهای خدماتی و فناورانه کسب و کار، اطمینان و آرامش و رونق را به مشتریان خود پیشکش نماید.

arka_idea@yahoo.com
051-38799447
 

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشغله‌های بالای اشخاص در دنیای کاری امروز این مسئله را به وجود آورده که تعداد کثیری از افراد به طور معمول با مشکلات حقوقی در عرصه زندگی کاری و شخصی درگیر می‌شوند. یکی از رایج ترین شیوه های استفاده از خدمات مشاوره حقوقی در کشور ما نیز همین  مواقع است که که شهروندان، بعد از حدوث خسارت، بروز اختلاف و یا تشکیل پرونده در دادگستری، و  پس از انجام تلاش قائم به شخص ناموفق برای اولین بار احساس نیاز به برخورداری از خدمات حقوقی می کنند، و در صدد یافتنمشاور حقوقی یا  وکیلی مورد اعتماد می‌نمایند؛ در چنین مواقعی اعتماد آسیب‌دیده افراد به طور معمول باعث می‌شود که فرد از اشخاص مختلفی برای راهنمایی کمک بگیرد.

اما به نظر ما، این شیوه مناسبترین راهکار نمی باشد چرا که بهتر است هر فرد قبل از بروز اختلاف ، مشاور و وکیل مورد اعتماد خود را شناسایی کرده و در زمان مناسب و قبل از حدوث خسارت و بروز اختلاف، با وی مشورت نماید. درست همانطور که مراقب هستیم که با تغذیه مناسب از بیماری جلوگیری کنیم این مسئله نیز صحیح است که قبل از ضرر به فکر پیشگیری باشیم.  همچنین ما بر این باور هستیم هر فرد بایستی همواره مشاوری حقوقی در کنار خود داشته باشد تا قبل از انجام هر کاری ظرافت‌ها و زوایای مهم قانونی را برای وی آشکار نماید. علاوه بر این این مشاور می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای بهره‌مندی از شرایط خاص به روی اشخاص بگشاید.

همچنین تجربه نشان داده است،  برخورداری از مشاوره حقوقی در زمان مناسب، از اهمیت برخورداری از وکیل متخصص در حین دادرسی  کمتر نمی باشد. چرا که اشخاص گاه بدون مشاوره با مشاور حقوقی یا  وکیل اقداماتی می کنند  و متاسفانه در اثر ناآگاهی از حقوق ، خود را در وضعیتی قرار می دهند که در برخی موارد راهی برای جبران خسارات وارده باقی نمی ماند. این است که ما به همه توصیه می کنیم همواره از خدمات مشاوره حقوقی یک فرد زبده متخصص حقوقی بهره مند شوند. به همین جهت تیم تخصصی ما ، آماده ی ارایه خدمات مشاوره حقوقی در کلیه زمینه های حقوقی است.

,

آگاه باشید :

  • اگر مدیر یک شرکت هستید قبل از شروع به کار  باید از نکات حقوقی برند، ابتکارات شغلی، قرارداد های کار و استخدام پرسنل، بیمه تامین اجتماعی، بیمه مسئولیت، امور مالیاتی و … آگاه شوید.
  • اگر فکر نویی دارید باید بدانید که چگونه آن را با دیگران در میان بگذارید.
  • اگر قصد خرید ملک و یا فروش آن را دارید، اگر آگهیهای پیش خرید آپارتمان یا ملک جذبتان نموده و یا قصد اجاره دادن و یا اجاره گرفتن ملکی را دارید  باید بدانید بنگاه معاملاتی نمی تواند مشاور حقوقی مناسبی باشد، باید بدانید بند بند قراردادی که امضا می کنید چه معنایی دارد. گاهی مشاور املاک بدون درنظر گرفتن حقوق و نفع شما تمایل به اخذ رضایت شما را دارند.
  • اگر تاجر هستید و یا بازاری  و به تازگی دسته چک اخذ کرده اید قبل از صدور چک باید بدانید فرق چک حقوقی و کیفری چیست و به هنگام تنظیم چک چه نکاتی را باید رعایت کنید.
  • اگر فردی را در بین اعضای خانواده دارید که دچار بیماری شده و دیگر توانایی اداره ی اموال خود را ندارد ، باید بدانید چه خطراتی اموال وی را تهدید می کند. باید بدانید که برخی اقدامات ایشان بی اثر است.
  • اگر به شما پیشنهاد شده است مدیریت مجموعه ای را به عهده بگیرید قبل از قبول مسئولیت باید  از میزان مسولیت خود آکاه شوید.
  • اگر دوست شما از شما خواسته که به صورت صوری بازرش شرکتی شوید باید بدانید چه وظیفه‌ای را برعهده گرفته اید.
  • …………..

مواردی که عنوان شد تنها بخشی از نیازهای بیشمار شما به مشاور حقوقی است. توصیه ما به شما یکبار استفاده از خدمات دپارتمان حقوقی شرکت تدبیر اندیشان آرکا است… با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت