logo

تدبیر اندیشان آرکا

شرکت تدبیر اندیشان آرکا در سال 1390 با تکیه بر تخصص متبحرین و نخبگان حقوق، مدیریت، مهندسی و علوم پایه پا به عرصه خدمت‌گذاری نهاد. دانش ترکیبی متخصصین این شرکت از ابتدا تفکر ایجاد آرمان‌شهر خدمات کسب و کار را برای این مجموعه جرقه زد و از این جهت مدیران ارشد مجموعه برآن شدند تا تجمیعی از همه خدمات مورد نیاز کسب و کار را با محوریت نیازهای حقوقی، مدیریتی، علمی و فناوری با تمرکز غالب بر مالکیت فکری تامین نمایند. این شرکت ، همواره خدمات کمتر ارائه شده نظیر امور اختراع و تجاری سازی را به عرصه اجرا رسانده است. خدمات آرکا به صورت زنجیره‌وار و مکمل، همواره به گونه‌ای بوده‌اند که علاوه بر ایجاد اطمینان و آرامش ثروت آفرینی را نیز برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
هدف ایجاد اطمینان و ثروت آفرینی از ابتدا سرلوحه مجموعه آرکا قرار گرفته به گونه‌ای که نام آرکا به معنای مایه اطمینان و استحکام و پایداری، از اصالت زبان پارسی انتخاب شده تا در کنار تدبیر اندیشان ، گوش نواز مراجعان خود باشد. رنگ سازمانی شرکت به رنگ بنفش و با طیف‌های رنگی انتخاب شده است. به گونه‌ای که خواص هر دو رنگ آبی (آرام و با اطمینان) و قرمز (پرشور و قوی) را به جهت هر دو طیف کاری مجموعه داشته باشد. تعبیر رنگ بنفش ایجاد اطمینان در کنار ثروت‌آفرینی است و این همان هدفی بوده که شرکت تدبیر اندیشان آرکا همواره سرلوحه خود قرار داده است. این رنگ مورد علاقه انسان‌های خلاق یعنی طیف عمده مراجعان تدبیر اندیشان آرکا است. بنفش راز، خرد و احترام را به همراه دارد. استفاده از رنگ بنفش حکمت و پختگی را نشان می‌دهد و این همان خواسته مراجعان آرکا است.
نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین گردیده است و هدهد همان پرنده‌ای است که همواره نماد پیر طریقت، سیر و سلوک بوده است. هدهد تنها پرنده ای است که در ادبیات ایران اصیل، راهنما می‌شود تا پرندگان را به سرمنزل مقصود سیمرغ رساند و تنها پرنده‌ای است که به او اعتماد می‌شود تا پیک سلیمان نبی شود. نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین شده تا معتمد مشتریان خود برای دریافت و رساندن اسرار حرفه‌ای آنان باشد و از طرفی مشاوره‌های توام با اجرای متخصصین مجموعه، راهنما و پیر طریقت همراهان آرکا تا رسیدن به سرمنزل نتیجه خدمات باشد.
تدبیر اندیشان آرکا می‌کوشد تا در عمل، نام، نماد و رنگ همواره تامین کننده آرمان‌شهر خدمات بوده به گونه‌ای که علاوه بر تامین تمام نیازهای خدماتی و فناورانه کسب و کار، اطمینان و آرامش و رونق را به مشتریان خود پیشکش نماید.

arka_idea@yahoo.com
051-38799447
 

پیگیری انواع مجوز ها و استانداردها

پیگیری انواع مجوز ها و استانداردها

پیگیری انواع مجوز ها و استانداردها

پیگیری انواع مجوز ها و استانداردها

با استناد به ماده ۵۸۸ قانون تجارت مبنی بر شناسایی کلیه حقوق اشخاص حقیقی برای اشخاص حقوقی، می توان نتیجه گرفت شرکت هایی که وفق قانون تجارت تشکیل می شوند نیز می توانند دارای حقوق شناخته شده برای اشخاص شوند . از جمله حقوق مسلمه ای که قانون برای اشخاص قائل شده است و اصل ۲۸ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نیزصراحت بر آن دارد، اصل آزادی مشاغل است. لذا مشاغلی که مخالف اسلام و مصالح عمومی و حقوق دیگران نیست، قابل گزینش توسط اشخاص ، اعم از حقیقی و حقوقی می باشد.
همچنین با استناد به اصل اباحه ی اعمال که زیربنای قانون گذاری ما نیز می باشد ، میتوان نتیجه گرفت هر عملی مباح و مجاز است مگر اینکه قانون صراحتا یا به فحوا ، نیاز به اثبات برای مباح بودن را ، بیان کرده‌باشد.
از این رو انتخاب و انجام برخی مشاغل نیازمند اخذ مجوزهای خاصی است. همچنین اخذ برخی مجوزها نقش مثبت در ارتقا برخی مشاغل دارند. بدین جهت متخصصان تدبیر اندیشان آرکا یاری‌رسان شما در شناسایی مجوزهای مورد نیاز کسب و کار شما خواهند بود. علاوه بر این در صورت تمایل می‌توانید پیگیری این امور را به ما بسپارید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت