logo

تدبیر اندیشان آرکا

شرکت تدبیر اندیشان آرکا در سال 1390 با تکیه بر تخصص متبحرین و نخبگان حقوق، مدیریت، مهندسی و علوم پایه پا به عرصه خدمت‌گذاری نهاد. دانش ترکیبی متخصصین این شرکت از ابتدا تفکر ایجاد آرمان‌شهر خدمات کسب و کار را برای این مجموعه جرقه زد و از این جهت مدیران ارشد مجموعه برآن شدند تا تجمیعی از همه خدمات مورد نیاز کسب و کار را با محوریت نیازهای حقوقی، مدیریتی، علمی و فناوری با تمرکز غالب بر مالکیت فکری تامین نمایند. این شرکت ، همواره خدمات کمتر ارائه شده نظیر امور اختراع و تجاری سازی را به عرصه اجرا رسانده است. خدمات آرکا به صورت زنجیره‌وار و مکمل، همواره به گونه‌ای بوده‌اند که علاوه بر ایجاد اطمینان و آرامش ثروت آفرینی را نیز برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
هدف ایجاد اطمینان و ثروت آفرینی از ابتدا سرلوحه مجموعه آرکا قرار گرفته به گونه‌ای که نام آرکا به معنای مایه اطمینان و استحکام و پایداری، از اصالت زبان پارسی انتخاب شده تا در کنار تدبیر اندیشان ، گوش نواز مراجعان خود باشد. رنگ سازمانی شرکت به رنگ بنفش و با طیف‌های رنگی انتخاب شده است. به گونه‌ای که خواص هر دو رنگ آبی (آرام و با اطمینان) و قرمز (پرشور و قوی) را به جهت هر دو طیف کاری مجموعه داشته باشد. تعبیر رنگ بنفش ایجاد اطمینان در کنار ثروت‌آفرینی است و این همان هدفی بوده که شرکت تدبیر اندیشان آرکا همواره سرلوحه خود قرار داده است. این رنگ مورد علاقه انسان‌های خلاق یعنی طیف عمده مراجعان تدبیر اندیشان آرکا است. بنفش راز، خرد و احترام را به همراه دارد. استفاده از رنگ بنفش حکمت و پختگی را نشان می‌دهد و این همان خواسته مراجعان آرکا است.
نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین گردیده است و هدهد همان پرنده‌ای است که همواره نماد پیر طریقت، سیر و سلوک بوده است. هدهد تنها پرنده ای است که در ادبیات ایران اصیل، راهنما می‌شود تا پرندگان را به سرمنزل مقصود سیمرغ رساند و تنها پرنده‌ای است که به او اعتماد می‌شود تا پیک سلیمان نبی شود. نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین شده تا معتمد مشتریان خود برای دریافت و رساندن اسرار حرفه‌ای آنان باشد و از طرفی مشاوره‌های توام با اجرای متخصصین مجموعه، راهنما و پیر طریقت همراهان آرکا تا رسیدن به سرمنزل نتیجه خدمات باشد.
تدبیر اندیشان آرکا می‌کوشد تا در عمل، نام، نماد و رنگ همواره تامین کننده آرمان‌شهر خدمات بوده به گونه‌ای که علاوه بر تامین تمام نیازهای خدماتی و فناورانه کسب و کار، اطمینان و آرامش و رونق را به مشتریان خود پیشکش نماید.

arka_idea@yahoo.com
051-38799447
 

استقرار دپارتمان حقوق (مشاوره، پژوهش، آموزش های حقوقی)

استقرار دپارتمان حقوق (مشاوره، پژوهش، آموزش های حقوقی)

استقرار دپارتمان حقوقی:
پیچیدگی روابط کاری و قانونی در اقتصاد کنونی شرایطی را فراهم آورده که اکثریت غریب به اتفاق مجموعه ها را در طی زمان کاری خود همواره با مسائل حقوقی مواجه مینماید. بالا بودن سوخت مطالبات شرکتها و آمار بالای چکهای برگشتی، شکایتهای بسیار پرسنل و یا مشتریان شرکت، تنوع قراردادهای مورد نیاز شرکتها، کپی برداری و سواستفاده از نام و نشان و نوآوریهای شرکت گوشه کوچکی از نیازمندی حقوقی شرکتها است که دانش حقوقی وسیعی را برای حل آن می طلبد. از طرفی هزینه امور حقوقی و استقرار وکلای مختلف در محل مجموعه به طورمعمول هزینه های قابل توجهی را به شرکتها وارد میکند که معمولا منجر به این امر میگردد که معمولا شرکتها از انجام این امور مهم چشم پوشی میکنند و اغلب پس از این غفلت با خسارات بیشتری نیز مواجه میشوند. از این رو تدبیر اندیشان آرکا با ادغام تخصصها و ایجاد شرایط مطلوب هزینه ای اقدام به ارائه خدمت ابتکاری استقرار دپارتمان حقوقی متناسب با نیاز واحد و در محل مجموعه مشتری نموده است. اقدامات این دپارتمان در دومرحله پیش فرض انجام خواهد پذیرفت.
مرحله اولیه :
۱- پیگیری و نظم دهی سیستم مطالبات شرکت
۲- تعیین مسئول پیگیری مطالبات و پیگیری مطالبات
۳- تعیین سیستم قراردادها و تحویل کالا در شرکت
۴- تنظیم ثیپ قراردادهای شرکت
۵- پیگیری ثبت برند اولیه ی شرکت
مرحله دوم (وظایف کلی):
۱- نظارت بر قراردادهای شرکت با مشتریان و کارکنان
۲- حضور در جلسات و فروش های بزرگ به عنوان نماینده قانونی و مشاور حقوقی
۳- ثبت برندهای شرکت
۴- پیگیری مطالبات شرکت
۵- پیگیری ثبت سایر دارایی های فکری (طرح های صنعتی و اختراعات)
۶- ابلاغ آیین نامه ها و قوانین جدید به واحدهای شرکت و مدیریت شرکت (خصوصا در حوزه فناوری، مالیات، بیمه و صادرات و واردات)
۷- پیگیری امور حقوقی دانش بنیانی
۸- ارائه مشاوره حقوقی به پرسنل و واحدهای شرکت
۹- تنظیم لوایح قانونی
۱۰- پیگیری صورتجلسات شرکت و امور ثبت شرکت ها

مراحل انجام کار:

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پک اختصاصی مجموعه خود، با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت